Zwycięzca bierze wszystko

Zwycięzca bierze wszystko

Mówiąc o życiu wyłącznie dla siebie, nie mam na myśli życia w samotności i lenistwie, ale taki stan, w którym masz wystarczająco dużo zdrowia, czasu i pieniędzy, by móc robić wszystko, po prostu wszystko, co tylko zechcesz. Ty decydujesz jak spędzasz czas, z kim się spotykasz i komu pomagasz. Tak, Wyobraź sobie teraz, że masz odpowiednio dużo pieniędzy czasu i zdrowia. Co z nimi zrobisz ? Czy takie życie nie wygląda cudownie?

Kiedy okoliczności przestają decydować za nas, przejmujemy kontrolę i odpowiedzialność za własne życie.

I dopiero wtedy zabawa się zaczyna.

Jeśli powstrzymasz na moment wszystkie negatywne myśli, które teraz przychodzą Ci do głowy, w stylu „to niemożliwe”, „to jakieś bujdy dla naiwnych dzieci”, „nikt nie decyduje sam o swoim życiu” –to dasz sobie szansę. Dla mnie takie życie, to nie jest nic nowego. Wiem jak to zrobić i chętnie się tą wiedzą dzielę. Zastanów się chwilę. Dlaczego i Ty nie miałbyś takiego życia zakosztować? Ta strona w całości, w każdym najdrobniejszym szczególe, jest właśnie o tym, jak posiąść zdrowie, czas i pieniądze. Jeśli Ty także chcesz mieć życie dla siebie korzystaj z niej zawsze, kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota.

Najważniejsze jest zdrowie.

Z pewnością zgodzisz się ze mną, że zdrowie jest najważniejsze! O ile można wyobrazić sobie życie bez pieniędzy, o tyle w chorobie trudno być szczęśliwym. Szkopuł tkwi w tym, że zdrowie kosztuje. Żeby móc chorować trzeba mieć dużo czasu i worek, a raczej wielki wór pieniędzy. Ja osobiście wolę swoje pieniądze inaczej wydawać. Dla mnie to brzmi rozsądnie. Nie wiem jak dla Ciebie?

Mówiąc o zdrowiu mam na myśli stan, w którym jesteśmy gotowi “góry przenosić”.

Czujemy się świetnie, tryskamy energią, a świat niezmiennie każdego dnia, o każdej porze jest cudowny i coraz piękniejszy. Jednym słowem chce się żyć. Twój wiek jest zupełnie bez znaczenia. Każdego dnia masz tyle lat, na ile się czujesz. To naprawdę fantastyczne uczucie i choć trudno w to uwierzyć, jest to możliwe i całkowicie legalne!.

A Ty ? Bądź szczery, kiedy ostatni raz tak się czułeś?

Masz wątpliwości? No cóż, nigdy się o tym nie przekonasz, jeśli nie spróbujesz.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak korzystać z życia w pełni, tzn. mieć zdrowie, pieniądze oraz czas dla siebie i najbliższych, na których Ci najbardziej w życiu zależy i których kochasz, a także jeśli chcesz się dowiedzieć jak osiągnąć sukces, uśmiechnij się i napisz do mnie – kontakt.

„Odkryj potęgę prostych rozwiązań”.

Jeśli skontaktujesz się ze mną, odpowiem Ci na wszystkie pytania i wątpliwości, które być może już teraz powstają w Twojej głowie. Zajmie Ci to wprawdzie chwilę czasu, ale obiecuję: będziesz naprawdę zadowolony. Większość osób, które były na tej stronie przed Tobą właśnie w ten prosty sposób zaczęła swoją podróż po zdrowie, czas i pieniądze.

A co z pieniędzmi?

Masz rację. Na to też jest sposób. Nie wiem ile w tej chwili zarabiasz, nie mam też pojęcia ile potrzebujesz. Jedno jest pewne. Pieniędzy nigdy za wiele i każdy nowy milion na pewno się przyda.

Może Cię teraz rozczaruję, ale nie rozdaję milionów. Rozdaję wiedzę, którą Ty zamienisz na pieniądze.

Jeśli jesteś gotowy na niewielkie zmiany, ale wielkie rezultaty, możesz do mnie dołączyć i do ludzi, którzy ze mną współpracują, a po pewnym czasie sam się przekonasz, że posiadanie zdrowia, pieniędzy i czasu jest dużo prostsze, niż Ci się wydaje. Powiem więcej, jest dziecinnie proste i na dodatek uczciwe, sprawiedliwe i w każdym aspekcie zgodne z naszym prawem. To jest propozycja. Możesz z niej skorzystać, albo ją odrzucić i nigdy się nie dowiedzieć, co by było gdyby… Jeśli natomiast jesteś ciekawy i gotowy na zmiany po prostu napisz do mnie –kontakt.

Co zyskasz jeśli skontaktujesz się ze mną? Szczegółów nie zdradzę, bo nie będzie ciekawie. Powiem Ci tylko tyle, że nauczysz się, jak pracować mądrze, tworząc przychód pasywny. Czyli mówiąc prosto, co można zrobić, by wykonać pracę raz i korzystać z jej plonów przez resztę swojego życia. Z pewnością wiesz, że np. Elvis Presley zarabia dla swoich spadkobierców więcej dzisiaj, niż dla siebie w czasach, kiedy żył i pracował. Jesteś inteligentny, więc wiesz co mam na myśli. Ty także możesz coś takiego zrobić.

Dla jasności obrazu ujmę kwestię pieniędzy w taki prosty sposób:

  • Zarabianie pieniędzy własną pracą – jest dobre
  • Zarabianie pieniędzy przez przychód pasywny z własnego biznesu jest bardzo dobre, ale…
  • Zarabianie pieniędzy przez przychód pasywny bez inwestycji i kosztów jest doskonałe!

Ja wybrałem ten trzeci wariant. Biznes domowy bez kosztów i żadnych opłat. Bo pozwala mi osiągnąć ostatnią wartość, czyli czas. Pracuję krótko, za to efektywnie. Bez tego cała zabawa nie miałaby sensu. I tym o to sposobem mam wszystko jednocześnie: zdrowie, czas i pieniądze. I o to chodzi. Bingo! Wygrana! A stawką jest nasze życie. Teraz już wiesz, co miałem na myśli pisząc:

Zwycięzca bierze wszystko!

Czujesz już przedsmak zwycięstwa?

Jeśli chcesz na ten temat uzyskać więcej informacji to skontaktuj się ze mną.